Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Fryzjerstwo


Akademia Perfect Hair
- powstała z misją wyznaczania nowych standardów i trendów we fryzjerstwie.

Maryla Kaczmarek – właściciel salonu, jest Instruktorem Fryzjerstwa z ponad 20 letnim doświadczeniem i niekwestionowanym autorytetem sztuki fryzjerskiej. Ambasador prestiżowej marki System Professional. Od 23 lat posiada tytuł Mistrzowski. Szkoli się w najlepszych akademiach fryzjerskich na świecie. Została wybrana Ambasadorem Marki Wella Professionals, była jurorką konkursów Trend Vision Awards, w tym roku została także przewodniczącą Jury.

Zespół Akademii Perfect Hair ma łącznie ponad 170 lat doświadczenia.

To wspaniały, kreatywny, zespół składający się z najlepszych Stylistów współpracujący ze sobą ponad 11 lat. Dzięki pracy zespołowej, perfekcyjnie spełniający marzenia naszych Klientów. To możliwe, dzięki obecności fryzjerów specjalizujących się w różnych dziedzinach. Wychodzimy jednak daleko poza klasyczny podział: fryzjer damski - fryzjer męski. U nas znajdziecie profesjonalistów wyspecjalizowanych w stylizacji włosów długich, krótkich, kręconych (w tym afroamerykańskich) i awangardowych strzyżeniach, a także w ostatnio wracających do mody usługach Barber.

Nasza Akademia koncentruje w sobie wszystkie cechy, jakie powinien mieć dobry fryzjer: profesjonalne doradztwo, skuteczna diagnoza, perfekcyjnie strzyżenie oraz mistrzowska koloryzacja najwyższej jakości produktami.

Akademia Perfect Hair to magiczne 220 m2, to świat magii i pięknych zdrowych włosów, a do tego niesamowicie zaaranżowana przestrzeń w samym Centrum Warszawy z wydzieloną strefą dla kobiet, mężczyzn oraz pokój VIP .

W 2016 roku salon otrzymał tytuł „Najlepsze Miejsce Beauty” Gala Beauty Stars w kategorii Salony Fryzjerskie!

Satysfakcja Klienta jest naszym najwyższym dobrem.

Po prostu "... Włosy są naszą pasją ..."

Kosmetyka

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjnych wiodącej niemieckiej marki KLAPP.

Nawilżające, oczyszczające, złuszczające, łagodzące czy też stymulujące skórę do pracy.

Zabiegi dobierane są indywidualnie do klienta w zależności od jego skóry jak i diagnozy oraz oczekiwań.  Wszystkie zabiegi wykonujemy na niemieckich kosmetykach marki Klapp Cosmetics. Firma ma ponad 30 lat doświadczenia i ogromną wagę przywiązuje do jakości produktów- wiele składników pozyskują od firm farmaceutycznych, gdzie czystość składników jest poddawana bardziej rygorystycznym badaniom niż kosmetycznych.

W swojej ofercie oprócz zabiegów na twarz mamy również do zaproponowania relaksacyjne masaże całego ciała jak i zabiegi manicure i pedicure.