Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Kosmetyka, Trychologia, Manicure-Pedicure i Podolog

Kosmetyka, Trychologia, Manicure-Pedicure w Warszawskiej Akademii Perfect Hair

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjnych twarzy oraz najwyższej jakości usługi pielęgnacji dłoni i stóp, a także podologię i szeroki zakres usług trychologa.

Na dziale kosmetyki oferujemy szeroki zakres zabiegów nawilżających, oczyszczających, złuszczających, łagodzących czy też stymulujących skórę do pracy. Od niedawna nasza Kosmetolog ma dla Państwa w ofercie najnowsze i niesamowicie skuteczne urządzenie, jakim jest Infuzja tlenowa. Wyjątkowość tego urządzenia polega na tym, że wprowadzamy w skórę ampułki, odpowiednio dobrane do potrzeb, za pomocą czystego tlenu. Są to zabiegi absolutnie bezinwazyjne i praktycznie nie mające żadnych przeciwskazań. W gabinecie Manicure, nasza specjalistka oferuje pełen zakres usług pielęgnacji dłoni i stóp w tym żele, hybrydę, pedicure spa, a także usługi podologiczne i kwasy na stopy.

Zabiegi kosmetyczne dobierane są indywidualnie do klienta w zależności od jego skóry jak i diagnozy oraz oczekiwań.  Wszystkie zabiegi wykonujemy na niemieckich kosmetykach marki Klapp Cosmetics. Firma ma ponad 30 lat doświadczenia i ogromną wagę przywiązuje do jakości produktów - wiele składników pozyskują od firm farmaceutycznych, gdzie czystość składników jest poddawana bardziej rygorystycznym badaniom niż kosmetycznych. Natomiast przy pielęgnacji dłoni i stóp korzystamy z najwyższej jakości produktów i lidera rynku - firmu OPI.

W swojej ofercie oprócz zabiegów na twarz i manicure, mamy również do zaproponowania relaksacyjne masaże całego ciała, dające niewiarygodne i natychmiastowe efekty japońskie masaże Kobido oraz usługi Podologa i Trychologa, a to wszystko mają Państwo w Centrum Warszawy, na wyciągnięcie ręki!

Zapraszamy także do skorzystania z usług naszej firmy w zakresie: