Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Barber

Kim jest barber?

Moda na stylizację zarostu, a co za tym idzie powstawanie tak zwanych barber shopów przywędrowała do nas z Zachodu, lecz warto pamiętać, że nie jest to u nas zjawisko zupełnie nowe czy obce. W czasach przedwojennych istniała bowiem elegancko brzmiąca profesja "golibroda", którą można uznać za podstawę tego co spotykamy teraz, lecz w znacznie rozwiniętej i szerszej formie. Współcześni barberzy to zarówno fryzjerzy męscy, jak styliści brody, którzy potrafią nie tylko zadbać o elegancki i odpowiedni kształt brody lub zarostu, ale także odpowiednio dopasować go pod kątem fryzury, tworząc dzięki temu kompleksowy i unikalny wizerunek. Osoby, które decydują się na zapuszczenie zarostu często mają problem z zapanowaniem nad nim i oceną tego jaki rodzaj zarostu będzie dla nich odpowiedni.
Nasi styliści brody dzięki dużemu doświadczeniu pomogą Państwu dopasować zarost pod kątem kształtu twarzy i całości wizerunku, dzięki czemu będą Państwo pewni, iż noszony zarost będzie wyznacznikiem elegancji i własnego stylu. Dzięki odpowiednim poradom dowiedzą się Państwo także jak dbać o swój zarost i pielęgnować go na co dzień.

Ciągle postępująca moda na zarost u mężczyzn sprawia też, że coraz chętniej sięgają oni po kosmetyki nie tylko do włosów, ale także do pielęgnacji brody oraz skóry twarzy. Jest to oznaka dbania o siebie i swój wygląd, dzięki czemu poprawią Państwo nie tylko zewnętrzny wizerunek, ale także własne samopoczucie. W naszym salonie zadbamy o Państwa z wykorzystaniem najlepszych jakościowo produktów i jednocześnie doradzimy też z czego korzystać do codziennej pielęgnacji.

Unikalna atmosfera u barbera w Warszawa Centrum

Jeszcze kilka lat temu, gdy moda na zarost i jego pielęgnację dopiero powracała, część mężczyzn krępowała się przed korzystaniem z takich usług, często obawiając się także reakcji innych klientów, a w szczególności klientek. Tak było nawet w chwili, gdy ulice centrum Warszawy zaczynały się zapełniać próbującymi oddać swoją osobowość brodaczami. Te czasy szybko jednak minęły i obecnie korzystanie z usług barbera jest nie tylko popularne, ale i po prostu w dobrym guście, zwłaszcza w dużym mieście. W naszym salonie mogą być Państwo o to szczególnie spokojni, bowiem o stylizację brody zadbamy w specjalnie ku temu wyznaczonej strefie dla mężczyzn. Stwarza to nie tylko dogodne warunki, ale też unikatowy klimat związany z atmosferą tego miejsca i doborowym towarzystwem, z jednoczesną świadomością, iż znajdujemy się wciąż w samym centrum Warszawy.
Wizyta w naszym salonie pozwoli Państwu poczuć się niczym w dawnych latach, gdy wizyta u golibrody była uważana nie tylko za usługę samą w sobie, ale także możliwość dżentelmeńskich spotkań, okraszonych rytuałem związanym z goleniem brzytwą. Tym samym wizyta u barbera w Warszawa Centrum stanie się nie tylko częścią dbania o swój wizerunek, ale wręcz elementem życia towarzyskiego, wpisującego się w dynamiczne warszawskie życie. Jeżeli zatem chcą Państwo zadbać o swój zarost, a do tego poczuć unikalny klimat wizyty w naszym salonie w centrum Warszawy - zapraszamy do skorzystania z usług naszych doświadczonych barberów.


Cennik usług barbera

        Stylista          Barber Senior Top Stylista
Stylizacja brody 30 PLN 60/80 PLN 50
Broda z podgoleniem 80/100 PLN
Combo 100/120 PLN 140/190 PLN 140/180 PLN
Golenie brzytwą 100 PLN

Barber - Warszawa

Od kilku lat obserwujemy powrót mody na zarost u mężczyzn. Aby móc cieszyć się stylową brodą nie wystarczy jednak zapuścić zarost. Tylko zadbana broda dodaje klasy mężczyźnie. W innym wypadku może wydawać się, że zarost to efekt lenistwa. Pamiętaj też o tym, że broda ma niebagatelny wpływ na wygląd twarzy, dlatego (przynajmniej na początku) powinien się nią zająć profesjonalny barber.

W Akademii Perfect Hair zajmą się tobą najlepsi styliści brody w Warszawie.  Strzyżenie odbywa się w strefie wydzielonej specjalnie dla mężczyzn. Atmosfera bardziej przypomina wiec Barber Shop niż klasyczny salon fryzjerski. Każdy klient może liczyć na profesjonalne porady. Powiemy Ci jak na co dzień dbać o zarost, jak często przycinać brodę i jak dbać o skórę twarzy. Możesz też połączyć strzyżenie brody z cięciem włosów. Zadbamy kompleksowo o twój wizerunek.