Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Henna Brwi


Usługa henny jak i regulacji brwi najczęściej wykonywana jest w trakcie usługi fryzjerskiej (koloru) co pozwala na zaoszczędzenie czasu. Kładziemy dużą uwagę na dopasowaniu kształtu i koloru brwi do twarzy. Stylizacja brwi wykonywana jest za pomocą pęsety jak i wosku co pozwala na dokładne wyeliminowanie najdrobniejszych włosków.

Henna brwi to zabieg kosmetyczny polegający na przyciemnieniu brwi, najczęściej wykonywany jednocześnie z ich regulacją. Łączenie tych dwóch zabiegów gwarantuje kompleksową pielęgnację brwi i zapewnia wysoce zadowalający efekt końcowy. Kształt, kolor oraz wypełnienie brwi znacząco wpływa na rysy twarzy i świadczy o dbałości kobiety o jej wizerunek. Współcześnie, podobnie jak dłonie, brwi są naszą wizytówką, z którą obnosimy się każdego dnia, dlatego tak ważna jest troska o te istotne detale. Nasz salon kosmetyczny w dzielnicy Warszawa Centrum stoi otworem i zaprasza wszystkie Panie do skorzystania ze swojej bogatej gamy usług.

Dlaczego henna?

Poprawa kolorytu brwi jest bardzo pożądana przez kobiety, gdyż znacznie wpływa na wyrazistość spojrzenia i podnosi atrakcyjność. Wśród różnych sposobów koloryzacji, henna brwi jest zabiegiem dającym najlepsze efekty przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Henna jest barwnikiem roślinnym, który ze względu na swoje właściwości ma szerokie zastosowanie w kosmetyce. Henna wnika do włoska, wiąże się z kreatyną co skutecznie go przyciemnia. Dostępne są różnie odcienie, a intensywność zależy od długości czasu, jaki henna znajduje się na brwiach. Głębokie barwy będą najodpowiedniejsze dla brunetek oraz pań o ciemnej karnacji skóry, natomiast u blondynek oraz kobiet o zdecydowanie jaśniejszej karnacji świetnie sprawdzą się odcienie brązu i szarości. Odpowiednio dobrana henna sprawia, iż brwi wyglądają wspaniale i naturalnie, a także współgrają z naszym osobistym pięknem.

Korzyści płynące z henny brwi

- O niewątpliwych zaletach tego zabiegu żadnej z pań nie trzeba przekonywać, warto jednak przypomnieć ile zyskujemy decydując się na ten prosty trik:
efekt pięknych i zadbanych brwi – w zależności od naturalnych predyspozycji utrzymuje się on od 2 do 4 tygodni;
- oszczędność czasu i wygoda – decydując się na hennę brwi nie musimy poświęcać cennego czasu na codzienne ich podkreślanie różnego rodzaju kosmetykami o wątpliwej trwałości, które często spływają i się rozmazują;
- trwałość – niesprzyjające warunki atmosferyczne, pobyt na basenie czy też w saunie skutecznie zniweczy wszelkie cienie czy kredki w przeciwieństwie do trwałej henny;
- atrakcyjność i wyrazistość – brwi mają duży wpływ na wygląd całej twarzy, a zatem wybierając hennę brwi wraz z regulacją, zwiększamy nasz urok i seksapil;
podkreślenie oprawy oczu – przy jednoczesnym wydobyciu głębi spojrzenia i koloru tęczówki;
- henna posiada także właściwości pielęgnujące oraz substancje odżywcze (m.in. wapń, magnez, czy inne mikropierwiastki takie jak np. cynk i miedź), które znacząco wpływają na jakość włosków, poprawiają ich elastyczność, a także pomagają naprawiać mikrouszkodzenia.

Postaw na profesjonalizm

Zarówno henna brwi, jak i ich regulacja, to zabiegi niezwykle precyzyjne, które należy wykonywać z dużą dbałością o najmniejsze szczegóły. Wykonując zabieg na własną rękę można zafundować sobie niemiłą niespodziankę w postaci źle dobranego koloru i sztucznego efektu. Wybierając nasz salon kosmetyczny w dzielnicy Warszawa Centrum mają panie gwarancję sukcesu. Do każdej kobiety podchodzimy indywidualnie, proponując najlepsze metody dopasowane do jej urody i preferencji. Nasz salon kosmetyczny cieszy się dużą popularnością, posiadamy bogate doświadczenie w branży i ustawicznie powiększamy grono naszych stałych, zadowolonych Klientek. Warszawa Centrum to miejsce naszej działalności, zatrudniamy młody, zaangażowany personel, który pozostaje do Państwa dyspozycji i w razie potrzeby doradzi najlepsze rozwiązanie.


Cennik henny brwi

Zabieg Cena       
Henna brwi/rzęsy/stylizacja 20-60 PLN