Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Fryzjerstwo


Akademia Perfect Hair
- powstała z misją wyznaczania nowych standardów i trendów we fryzjerstwie.

Maryla Kaczmarek – właściciel salonu, Mistrz Fryzjerstwa, jest Instruktorem Fryzjerstwa z ponad 27 letnim doświadczeniem i niekwestionowanym autorytetem sztuki fryzjerskiej. Ambasador prestiżowej marki System Professional. Od 26 lat posiada tytuł Mistrzowski. Szkoli się w najlepszych akademiach fryzjerskich na świecie. Od wielu lat jest Ambasadorem marki Wella Professionals, jak również zasiada w Jury konkursu Trend Vision Awards

Zespół Akademii Perfect Hair ma łącznie ponad 180 lat doświadczenia.

To wspaniały, kreatywny, zespół składający się z najlepszych Stylistów współpracujący ze sobą prawie 18 lat. Dzięki pracy zespołowej, perfekcyjnie spełniamy marzenia naszych Klientów. To możliwe, dzięki obecności fryzjerów specjalizujących się w różnych dziedzinach. Wychodzimy jednak daleko poza klasyczny podział: fryzjer damski - fryzjer męski. U nas znajdziecie profesjonalistów wyspecjalizowanych w stylizacji włosów długich, krótkich, kręconych (w tym afroamerykańskich) i awangardowych strzyżeniach, a także w ostatnio wracających do mody usługach Barber.

Nasza Akademia koncentruje w sobie wszystkie cechy, jakie powinien mieć dobry fryzjer: profesjonalne doradztwo, skuteczna diagnoza, perfekcyjnie strzyżenie oraz mistrzowska koloryzacja najwyższej jakości produktami, a to wszystko w przyjaznej i miłej atmosferze.

Akademia Perfect Hair to magiczne 220 m2, to świat magii i pięknych zdrowych włosów, a do tego niesamowicie zaaranżowana przestrzeń w samym Centrum Warszawy z wydzieloną strefą dla kobiet, mężczyzn oraz pokój VIP .

Salon otrzymał tytuł „Najlepsze Miejsce Beauty” Gala Beauty Stars

Satysfakcja Klienta jest naszym najwyższym dobrem.

Po prostu "... Włosy są naszą pasją ..."


Zapraszamy także na inne nasze usługi w postaci: