Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Manicure Pedicure


Cennik

Zabieg Cena       
Manicure (Klasyczny, Spa, Japoński, Winylowy) 60 - 80 PLN
Pedicure (Klasyczny, Spa, Japoński, Winylowy) 130 - 150 PLN

Manicure - Warszawa Centrum

Piękne paznokcie to zdrowe paznokcie. Zanim zabierzesz się więc za nakładanie kolejnych warstw lakieru, zadbaj o ich kondycję. Pomogą Ci w tym manicure japoński i manicure spa. Ich celem jest przede wszystkim wzmocnienie płytki paznokcia.

  • Manicure japoński – polega na wcieraniu w płytkę paznokcia pasty bogatej w składniki odżywcze (witamina A i E, keratyna, pyłek pszczeli, krzemionka z morza japońskiego). Następnie nakładamy na płytkę warstwę specjalnego pudru, który zatrzymuje w płytce składniki zawarte w paście i nabłyszcza paznokcie. Efekt? Mocne i lśniące paznokcie, których nie trzeba ukrywać pod kolorowym lakierem. Co ciekawe, paznokcie po manicure japońskim prezentują się bardzo naturalnie, dzięki czemu jest to odpowiedni zabieg dla obu płci.
  • Manicure SPA – odżywczy zabieg nie tylko dla paznokci, ale dla całych dłoni. Obejmuje on piłowanie paznokci, odsunięcie skórek, polerowanie paznokci, peeling, masaż i wiele innych czynności, które poprawią kondycję dłoni.

W ofercie mamy również manicure winylowy. Od hybrydy różni się on tym, że lakier utwardza się w naturalnym świetle i jest tym samym mniej inwazyjny dla płytki paznokcia. Można go też ściągnąć bezacetonowym zmywaczem. Efekt utrzymuje się przez ok. tydzień.

Szukasz miejsca, gdzie można zadbać o siebie kompleksowo? Zapraszamy do Akademii Perfect Hair. To fryzjer, kosmetolog, wizażystka i manicure w samym centrum Warszawy!