Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Szkolenia

szkoleniaaph


Akademia Perfect Hair to przede wszystkim Maryla Kaczmarek i jej  wspaniały Team, który chętnie dzieli się wiedzą na niezliczonych szkoleniach w Studio Wella oraz na terenie całej Polski.

W ofercie posiadamy szkolenia autorskie z technik strzyżeń i koloryzacji. Wszelką inspiracją i fundamentem przy opracowaniu szkoleń była szkoła strzyżeń i filozofia Vidal Sassoon, Sanrizz i HOB Academy, oraz ponad 20-letnie doświadczenie Maryli Kaczmarek jako Senior Instruktora, która przez 9 lat szkoliła w Studio Wella, a od 12 lat jest Partnerem i Edukatorem Wella Professional.

Oprócz szkoleń ze strzyżeń proponujemy najnowsze szkolenie "Koloryzacja Bez Tajemnic" oraz indywidualne szkolenia ze strzyżeń, stylizacji i koloryzacji w oparciu o farby Wella Professionals u nas w Akademii oraz szkolenia salonowe. Terminy jak i zakres szkolenia omawiamy indywidualnie. 
Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem d.s. szkoleń Agata Ślizewska 733 030 120


Szkolenie cykliczne współorganizowane przez firmę Wella. Zakres to profesjonalna obsługa klienta, umiejętność radzenia sobie z trudnym klientem, a także współpraca wewnątrz salonu. Dodatkowo omawiamy techniki odsprzedaży.
Szkolenie ma na celu pobudzenie kreatywności w codziennej pracy w salonie, przypomnienie i omówienie fundamentów strzyżeń, dobór fryzury do kształtu twarzy oraz prezentacja najnowszych strzyżeń.
Grupa uczestników to fryzjerzy z doświadczeniem. Na szkoleniu analizujemy strzyżenia krok po kroku, zgłębiamy techniki rozdzielania sekcji, uczymy rysunku technicznego oraz prezentujemy różne techniki strzyżeń, które wymagają kreatywnego myślenia i nie pozwalają wpadać w rutynę,
Szkolenie skierowane do doświadczonych stylistów, którzy pod okiem Edukatora ćwiczą bardzo zaawansowane techniki strzyżeń.