Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Koloryzacja premium

blog-0025Długie lata doświadczeń jak i niezawodne narzędzie, w postaci najwyższej jakości produktów do koloryzacji marki Wella Professional, dają nam, a przede wszystkim naszym Klientom poczucie komfortu pracy i efektu. W codziennej pracy stosujemy niezliczone ilości mieszanek farb i technik koloryzacji, aby zawsze efekt był olśniewający i niepowtarzalny i to nas wyróżnia.

Wybór produktów Wella nie był przypadkowy. To gwarancja niesamowitych i nieograniczonych kolorów, blasku, zdrowych i lśniących włosów. Nasz Team miał zaszczyt być w tajnych laboratoriach Welli w Darmstadt, jako jedyni z Polski, i tam znaleźliśmy dodatkowe potwierdzenie wyjątkowości tej marki i tych produktów do koloryzacji. W naszej pracy stosujemy się zgodnie do zaleceń producenta. Stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne produkty zgodnie z procedurami, nie stosujemy tanich zamienników...

Każda usługa koloryzacji jest zakańczana i neutralizowana specjalistycznymi produktami. Jeśli klient wie, że występują u niego podrażnienia przy koloryzacji, wystarczy nas poinformować, bo jako jedni z nielicznych stosujemy produkty zabezpieczające skórę głowy, aby zachować komfort klienta.


Cennik

Stylista        Stylista Senior          Top Stylista Właściciel
Krótkie włosy 360 PLN 380 PLN 400 PLN 500 PLN
Średnie włosy 400 PLN 440 PLN 460 PLN 560 PLN
Długie włosy 460 PLN 510 PLN 530 PLN 650 PLN