Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Fryzjerstwo


Akademia Perfect Hair
- powstała z misją wyznaczania nowych standardów i trendów we fryzjerstwie.

Maryla Kaczmarek – właściciel salonu, jest Instruktorem Fryzjerstwa z ponad 18 letnim doświadczeniem i niekwestionowanym autorytetem sztuki fryzjerskiej. Ambasador prestiżowej marki System Professional. Od 17 lat posiada tytuł Mistrzowski. Szkoli się w najlepszych akademiach fryzjerskich na świecie. Została wybrana Ambasadorem Marki Wella Professionals, była jurorką konkursów Trend Vision Awards.

Zespół Akademii Perfect Hair ma łącznie ponad 170 lat doświadczenia.

To wspaniały, kreatywny, zespół składający się z najlepszych Stylistów współpracujący ze sobą ponad 10 lat. Dzięki pracy zespołowej, perfekcyjnie spełniający marzenia naszych Klientów.

Nasza Akademia to profesjonalne doradztwo, skuteczna diagnoza, perfekcyjnie strzyżenie oraz mistrzowska koloryzacja najwyższej jakości produktami.

Akademia Perfect Hair to magiczne 220 m2, to świat magii i pięknych zdrowych włosów, a do tego niesamowicie zaaranżowana przestrzeń w samym Centrum Warszawy z wydzieloną strefą dla kobiet, mężczyzn oraz pokój VIP .

W 2016 roku salon otrzymał tytuł „Najlepsze Miejsce Beauty” Gala Beauty Stars w kategorii Salony Fryzjerskie!

Satysfakcja Klienta jest naszym najwyższym dobrem.

Po prostu "... Włosy są naszą pasją ..."

Kosmetyka

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjnych wiodącej niemieckiej marki KLAPP.

Nawilżające, oczyszczające, złuszczające, łagodzące czy też stymulujące skórę do pracy.

Zabiegi dobierane są indywidualnie do klienta w zależności od jego skóry jak i diagnozy oraz oczekiwań.  Wszystkie zabiegi wykonujemy na niemieckich kosmetykach marki Klapp Cosmetics. Firma ma ponad 30 lat doświadczenia i ogromną wagę przywiązuje do jakości produktów- wiele składników pozyskują od firm farmaceutycznych, gdzie czystość składników jest poddawana bardziej rygorystycznym badaniom niż kosmetycznych.

W swojej ofercie oprócz zabiegów na twarz mamy również do zaproponowania relaksacyjne masaże całego ciała jak i zabiegi manicure i pedicure.